O Skills In Motion

 

Jestem Rekruterem / HR Business Partnerem, za którym stoi 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w agencjach doradztwa personalnego oraz wewnątrz struktur organizacji na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych.

Wspieram właścicieli małych i średnich firm w rekrutacji i rozwoju personelu. Projektuję narzędzia HR, które służą i ludziom i organizacjom. Moimi Klientami najczęściej są te organizacje, które nie posiadają własnych działów HR, ale chcą rekrutować lepiej i budować swój wizerunek na rynku pracy oraz wśród swoich pracowników. 

Lubię mówić, że robię "ludzki" HR - oparty o wartości, skoncentrowany na ludziach, ich potrzebach, motywacjach. 

Jestem również fundatorem oraz organizatorką Fundacji BiznesMamy i działam na rzecz kobiet, które łączą życie zawodowe (etat, własny biznes) z wychowaniem dziecka/dzieci. Współtworzę przestrzeń, w której mogą dzielić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami, wspierać i nawiązywać nowe relacje.

Prywatnie jestem miłośniczką kawy i wszystkiego, co związane z jedzeniem (gotowanie, smakowanie, czytanie o jedzeniu, oglądanie programów kulinarnych, podróżowanie przez doświadczanie nowych smaków).

Gdyby połączyć te kilka obszarów mojego życia, śmiało mogę nazwać siebie kucharzem HR :-) - choć niewidocznym dla restauracyjnych gości, w ogromnej mierze wpływającym na wizerunek i ocenę firmy.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl